Kalėdinė juoko joga

Pasidalinkime šypsenomis ir juoku! Pasitikime didžiąsias metų šventes su gera nuotaika! Renginyje laukiami visi, kurie jau yra išbandę šį linksmą užsiėmimą, ir tie, kurie dar nėra net girdėję apie jį. Atsivesk mamą, tėtį, senelį ar močiutę, atsivesk draugus ir būk pats geros nuotaikos kūrėju! :)

Gruodžio 10 d. įvyksianti juoko joga bus ne tik džiaugsmo, bet ir dalinimosi akcija, todėl paskatinkime vieni kitus dalintis ne tik šypsenomis, bet ir realia pagalba - atneškite bent vieną maisto produktą ir Jūs praturtinsite kalėdinį stalą tų šeimų, kurios stokoja. Jūsų atneštos gėrybės keliaus į Plungę ir tikiu, sušildys daugelio žmonių širdis. Šiai akcijai mane paskatino šią vasarą įvykusi pažintis su Ieva Krivickaite, kuri ne tik drąsiai dalinasi savo ligos istorija, bet ir globoja savo likimo seses, brolius.

Kalėdinė Juoko Joga

Ieva: „Ne vienerius metus su daugelio žmonių pagalba šiek tiek pad​edu​ sudėtingomis sąlygomis augantiems vaikams​:​ periodiškai atvež​ame​ maisto, nes daugumai jo neužtenka​,​ šiltų rūbų žiemai ar mokyklinių reikmenų. Taip pat prieš šv. Kalėdas kartu išpildome daugybės vaikų svajones, kurios​,​ dažnu atveju​,​ būna “žieminiai batai, lova, nauja striukė” ir pan. Didžioji dauguma vaikų, kuriems padedame gyvena Plungės rajone. Darau tai, nes man iš tiesų RŪPI“.

„Mes kiekvienas galime pasidalinti ir tam nereikia žygdarbių. Tereikia tavo dėmesio, šiek tiek laiko, patirties, gerumo, kantrybės – Tu esi kupinas dovanų ir pasauliui iš ties reikia Tavęs. Padovanok pasauliui šypseną ir ji pas tave sugrįš šimteriopai. Padovanok pasauliui dėmesio – ir niekada nesijausi nereikalingas. Padovanok pasauliui gėrio – ir pasaulis taps geresniu“ – sako juoko jogos trenerė Kristina.

Šį renginį nutarė paremti ir studija „365” bei pyragus kepanti įmonė „Piestro“ dovanodama Plungės šeimoms pyragus. Gal nori prie paramos prisidėti ir tu? Rašyk: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir išpildyk kalėdines vaikų svajones.