„Kelionė į save“ savęs tobulinimo savaitė Ibizos saloje, Ispanijoje

…Ar pastebėjai, kad kasdienybėje taip lengva pasiklysti net ir pačiame tiesiausiame, iš pirmo žvilgsnio atrodo tobulame kelyje? Ar jauti, kaip trapu ir sunku nepamesti savęs rutinoje, santykiuose, darbuose ar pačioje savyje? O gal vis dažniau supranti, kad nebeturi laiko SAU ir patyliukais svajoji apie kitokį, geresnį, neatrastą gyvenimą, tik bijai pokyčių? Jei net ir gyveni taip kaip svajojai, esi VERTA laiko Sau, kelionės į Save!

 

Magiška, kontrastų kupina Ibisos sala ir asmeninių pokyčių konsultantė Leonora Be You kviečia Tave į atradimų kupiną savaitę – „Kelionę į save“. Tai kelionė po savo širdies kambarius, minčių labirintus, sielos kerteles… Iš mažų, tikro jausmo nugludintų spalvotų akmenėlių, lyg mozaiką vėl sudėliosi save. Save tokią, kokia buvai, esi, nori būti. Be pykčio, be nuoskaudų, be baimių, harmonijoje su savimi…

“Kelionė į save“ tai gilių vidinių transformacijų savaitė, tai programa organizuojama ne vienerius metus profesionalų komandos, kuri pirmoji pradėjo organizuoti tokio tipo mokymų programas. Tai savaitė, kuri kiekvienai taps vienu iš įsimintiniausių įvykių gyvenime. Tai daugiau nei įprastos jogos ir meditacijų kelionės, tai savaitė, kurioje sudėta ne vienerių metų ir ne vieno profesionalo mokymų patirtis bei išmintis. Tai patirtis bei moterų draugystė visam gyvenimui:)

daugiau informacijos: www.leonorabeyou.com