JOGOS DIENA!

JOGOS DIENA „Studijoje 365“ – tai puiki proga išmėginti net 3 Jogos rūšis per vieną dieną! Kviečiame visus, kurie nori pirmą kartą pabandyti, tuos, kurie nori pasimankštinti ar puikiai praleisti laiką!
*********************************

PROGRAMA:
11.30 – 13.00 val. ORO JOGA su Venera Žilinske;
13.00 – 14.00 val. Pertrauka Pietums;
14.00 – 15.30 val. VEIDO JOGA su Giedre Bagdoniene;
16.00 – 17.30 val. JUOKO JOGA su Kristina Laučiene.
*********************************


- ORO JOGA - tai nuostabi, harmoninga mankšta absoliučiai visiems, kurioje jūs ne tik išmankštinate visą kūną, bet ir pasikraunate energijos, sujungiate savo protą ir kūną į tobulą visumą. Šiems užsiėmimams naudojama speciali juosta, kuri padeda patirti naujus nesvarumo ir lengvumo pojūčius. Oro joga apjungia tradicines jogos pozas su Pilates pratimais ir fizine veikla ore. Su jogos juostos pagalba, kai kurių pozų ir pratimų atlikimas yra palengvinamas arba atvirkščiai – pasunkinamas. Judant ore jaučiamas aktyvesnis giliųjų raumenų, ypatingai juosmens, nugaros ir galūnių darbas, o elastinga juostos medžiaga leidžia išlaikyti lankstumą ir judrumą.
- JUOKO JOGOS koncepcija grindžiama moksliškai įrodytu faktu, kad žmogaus organizmas negali atskirti dirbtinio ir tikro juoko, o nauda sveikatai gaunama ta pati. Priežastis, kodėl šie užsiėmimai vadinami Juoko Joga yra ta, kad ši metodika jungia juoko pratimus su jogos kvėpavimo pratimais. Juoko jogos sesijos metu juoktis gali kiekvienas, nepasitelkdamas humoro, pokštų ar komedijų. Iš esmės, mes galime juoktis be jokios priežasties ir tai yra nuostabu! Kadangi Juoko Jogoje juokas naudojamas kaip pratimas, mes galime juoką pratęsti tiek kiek norime.
- VEIDO JOGOS metodas paremtas principu, kad veido ir kaklo raumenys iš esmės nesiskiria nuo kitų kūno raumenų, kurie netreniruojami praranda tonusą, stangrumą ir tampa silpni; taigi tie patys procesai taip pat būdingi ir veido raumenims! Veido joga - tai kruopščiai atrinktų pačių efektyviausių fizinių ir dvasinių pratimų sistema, leidžianti atpalaiduoti streso ir įtampos sukeltus raumenų spazmus veide ir kakle, sustiprinti nusilpusius raumenis bei „išlaisvinti“ juose sukauptas emocijas.
*********************************
MOKYTOJAI:
Venera Žilinskė – Oro jogos mylėtoja, sertifikuota Oro jogos trenerė.
Giedrė Bagdonienė – Veido Jogos mokytoja, dviejų pametinukų mama, kurios tikslas net ir kartais varginančioje, lekiančioje rutinoje išlikti atsipalaidavusiai, skirti laiko sau ir savo visapusio grožio puoselėjimui.
Kristina Laučienė - sertifikuota Juoko jogos trenerė, profesionali ICU koučingo specialistė, „Points of you“ kūrybinių koučingo įrankių praktikė.
*********************************
JOGOS DIENOS kaina:
Visos dienos kaina – 27 Eur.
Vieno užsiėmimo kaina (dalyvaujant atskirai viename iš užsiėmimų):
- ORO Joga – 12 Eur.
- JUOKO Joga ir VEIDO Joga – 9 Eur.
VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS - maximum 12 asmenų. Pirmenybė teikiama registruojantis į visos dienos užsiėmimus!
*********************************
Teirautis ir registruotis el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +370 626 22844