Praktinis seminaras apie tai, kaip labiau pasitikėti savimi ir džiaugtis gyvenimu. 

Įėjimo kaina 15 eurų
Atėjus dviese – kaina vienam asmeniui 12 eurų
Senjorams ir studentams taikoma 50% nuolaida

Ar galiu kurti savo būsenas, kaip noriu jaustis, savarankiškai, niekieno iš išorės neveikiamas? 
TIKRAI TAIP!

20180727

Ar juokėtės kada be priežasties?
Ko gero, visiems yra tekę ;) Ir kai seniai pamiršote dėl ko buvo juokiamasi, o sustoti kikenti niekaip nepavyksta, tada ir įvyksta patys didžiausi vidiniai virsmai.

Besijuokiantis žmogus vargiai tesugeba mintimis nukeliauti prie savo kasdienių rūpesčių, darbų, ateities planų.

Besijuokiantis žmogus tegali gaudyti orą, nevalingai judėti, kraipytis, jausti spazmus pilvo ir veido srityje, gali dar girdėti ir matyti kaip šalia jo esantys žmonės juokiasi. Tai viskas, kas tuo metu įmonamoma.

Juokas kaip niekas kitas įžemina į šį momentą. Tu negali juoktis vakar. Tu negali juoktis rytoj. Bet gali juoktis ČIA IR DABAR!
Juokas atveria kiekvieno mūsų ŠIRDĮ į nuoširdumą, priėmimą, į pasitikėjimą, atvirumą, meilę.

Jau kuris laikas svajoji, tačiau niekaip nerandi laiko atsipūsti, atgauti jėgas, pabėgti nuo rutinos ir persikrauti?
 
Moters harmonizavimo ir aktyvaus laisvalaikio stovykla – tai unikali galimybė išbandyti naujas veiklas, įgyti naujų patirčių, įkvėpti save ir gal net kitas stovyklos dalyves.

Kas tavęs laukia?

• pabėgimas iš miesto šurmulio į gamtos prieglobstį;
• 2 nakvynės Barono Vila jaukiuose apartamentuose;
• maitinimas 4 kartus per dieną Barono Vilos restorane;
• judesys ir balansas;
• juokas;
• kūno tobulinimo B-fit treniruotės;
• kvėpavimo testas ir kūno centravimo užsiėmimas;
• tempimo-atpalaidavimo, raumenų įtampos zonų atpalaidavimo ir savimasažo užsiėmimas (grupinis / asmeninis);
• lauko teniso treniruotės (grupinės / asmeninės);
• meditacijos bei kitos harmonizuojančios praktikos;
• koučingo sesijos (grupinės /asmeninės);
• asmeninės koučingo konsultacijos pagal poreikį;
• masažai / kūno atpalaidavimo praktikos;
• staigmenos :)

Tavęs čia laukia neįtikėtini patyrimai, keičiantys suvokimą apie save ir pasaulį!

ČIA SUŽINOSI, KAIP: 

Atrasti savo tikrąjį pašaukimą ir geriau suprasti save
Atskleisti ir panaudoti savo galias
Pažadinti savyje kūrėją
Išnaudoti aplinką ir jos teikiamas galimybes
Kurti ir skleisti pozityvią energiją
Pasiekti geresnių rezultatų veikloje ir mokymesi
 

jogos dienos

 

Kodėl juoko joga?

Šie užsiėmimai vadinami juoko joga, nes unikali pratimų metodika jungia juoko ir jogos kvėpavimo pratimus.

Juoko jogos koncepcija grindžiama moksliškai įrodytu faktu, kad žmogaus organizmas negali atskirti dirbtinio ir tikro juoko, o nauda sveikatai gaunama ta pati – sukuriama „laimės chemija“. Juoko jogos sesijos metu juoktis gali kiekvienas, nepasitelkdamas humoro, pokštų ar komedijų. Iš esmės, mes galime juoktis be jokios priežasties ir tai yra nuostabu.

Juoko užsiėmimai gali pakeisti asmens nuotaiką per kelias minutes. Pakili nuotaika leidžia jaustis gerai ir šią būseną kartais išlaikyti net visą dieną.

Juoko pratimai gali padidinti smegenų aprūpinimą deguonimi net iki 25%, o tai pagerina žmogaus darbo produktyvumą. Po juoko jogos užsiėmimų, žmogus jaučiasi energingesnis ir gali dirbti produktyviau. Juokas stiprina imuninę sistemą ir mažina streso lygį.

Kristina Laučienė – Saviugdos trenerė – profesionali ICU koučingo specialistė bei juoko jogos trenerė. Dalyvauja daugybėje seminarų bei darbinių sesijų Lietuvoje bei Ispanijoje, apie darnų asmenybės vystymąsi. Studijuoja įvairias dvasinio tobulėjimo technikas, apie emocinį intelektą, koučingą, psichologiją bei Visatos dėsnius.


Daugiau paskaitų ir informacija apie renginį: http://sveikatosdienos.lt
Įėjimas į mugę nemokamas.

Kalėdinė Juoko Joga

 

Pasidalinkime šypsenomis ir juoku! Pasitikime didžiąsias metų šventes su gera nuotaika! Renginyje laukiami visi, kurie jau yra išbandę šį linksmą užsiėmimą, ir tie, kurie dar nėra net girdėję apie jį. Atsivesk mamą, tėtį, senelį ar močiutę, atsivesk draugus ir būk pats geros nuotaikos kūrėju!:)

Gruodžio 10 d. įvyksianti juoko joga bus ne tik džiaugsmo, bet ir dalinimosi akcija, todėl paskatinkime vieni kitus dalintis ne tik šypsenomis, bet ir realia pagalba - atneškite bent vieną maisto produktą ir Jūs praturtinsite kalėdinį stalą tų šeimų, kurios stokoja. Jūsų atneštos gėrybės keliaus į Plungę ir tikiu, sušildys daugelio žmonių širdis. Šiai akcijai mane paskatino šią vasarą įvykusi pažintis su Ieva Krivickaite, kuri ne tik drąsiai dalinasi savo ligos istorija, bet ir globoja savo likimo seses, brolius.

Ieva: „Ne vienerius metus su daugelio žmonių pagalba šiek tiek pad​edu​ sudėtingomis sąlygomis augantiems vaikams​:​ periodiškai atvež​ame​ maisto, nes daugumai jo neužtenka​,​ šiltų rūbų žiemai ar mokyklinių reikmenų. Taip pat prieš šv. Kalėdas kartu išpildome daugybės vaikų svajones, kurios​,​ dažnu atveju​,​ būna “žieminiai batai, lova, nauja striukė” ir pan. Didžioji dauguma vaikų, kuriems padedame gyvena Plungės rajone. Darau tai, nes man iš tiesų RŪPI“.

„Mes kiekvienas galime pasidalinti ir tam nereikia žygdarbių. Tereikia tavo dėmesio, šiek tiek laiko, patirties, gerumo, kantrybės – Tu esi kupinas dovanų ir pasauliui iš ties reikia Tavęs. Padovanok pasauliui šypseną ir ji pas tave sugrįš šimteriopai. Padovanok pasauliui dėmesio – ir niekada nesijausi nereikalingas. Padovanok pasauliui gėrio – ir pasaulis taps geresniu“ – sako juoko jogos trenerė Kristina.

Šį renginį nutarė paremti ir studija „365” bei pyragus kepanti įmonė „Piestro“ dovanodama Plungės šeimoms pyragus. Gal nori prie paramos prisidėti ir tu? Rašyk: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir išpildyk kalėdines vaikų svajones.

 

I fb bendras 2016 10 06

"JOGOS DIENOS“ - tarptautinis festivalis - paroda skirtas jogai ir holistinio sveikatingumo puoselėjimui.
Renginys vyks gruodžio 2-4 dienomis, LITEXPO RŪMUOSE, VILNIUJE.
Apsilankykite trijų dienų natūralios sveikatos ir jogos festivalyje „JOGOS DIENOS 2016“, kuris vyks dviejuose Lietuvos miestuose Kaune ir Vilniuje. Natūralios sveikatos ir jogos festivalis „JOGOS DIENOS 2016“ tai pats gausiausias, įvairių jogos pakraipų ir kitų sąmoningėjimo ir sveikatingumo metodų siūlantis festiv...alis Lietuvoje, todėl festivalio metu ne tik išgirsite garsiausių lektorių pranešimus, bet taip pat galėsite sudalyvauti įvairiose praktinėse jogos pamokose, meditacijos praktikose, kvėpavimo ir šokio terapijose bei kituose užsiėmimuose, konsultacijose.

Vienas iš užsiėmimų - ir juoko joga. Labai lauksiu jūsų Litexpo rūmuose 12.00 val. Užpildysime kartu visą erdvę juoku!
Iki šeštadienio, Jogos dienose, Vilniuje
Kristina

Asmenės ugdymo ir juoko jogos trenerė

Jogos dienos 2016 Vilnius Kaunas Kristina lauciene

 

…Ar pastebėjai, kad kasdienybėje taip lengva pasiklysti net ir pačiame tiesiausiame, iš pirmo žvilgsnio atrodo tobulame kelyje? Ar jauti, kaip trapu ir sunku nepamesti savęs rutinoje, santykiuose, darbuose ar pačioje savyje? O gal vis dažniau supranti, kad nebeturi laiko SAU ir patyliukais svajoji apie kitokį, geresnį, neatrastą gyvenimą, tik bijai pokyčių? Jei net ir gyveni taip kaip svajojai, esi VERTA laiko Sau, kelionės į Save!

Magiška, kontrastų kupina Ibisos sala ir asmeninių pokyčių konsultantė Leonora Be You kviečia Tave į atradimų kupiną savaitę – „Kelionę į save“. Tai kelionė po savo širdies kambarius, minčių labirintus, sielos kerteles… Iš mažų, tikro jausmo nugludintų spalvotų akmenėlių, lyg mozaiką vėl sudėliosi save. Save tokią, kokia buvai, esi, nori būti. Be pykčio, be nuoskaudų, be baimių, harmonijoje su savimi…

“Kelionė į save“ tai gilių vidinių transformacijų savaitė, tai programa organizuojama ne vienerius metus profesionalų komandos, kuri pirmoji pradėjo organizuoti tokio tipo mokymų programas. Tai savaitė, kuri kiekvienai taps vienu iš įsimintiniausių įvykių gyvenime. Tai daugiau nei įprastos jogos ir meditacijų kelionės, tai savaitė, kurioje sudėta ne vienerių metų ir ne vieno profesionalo mokymų patirtis bei išmintis. Tai patirtis bei moterų draugystė visam gyvenimui:)

daugiau informacijos: www.leonorabeyou.com

Tai unikali atradimų ir sporto savaitgalio stovykla vėjo sostinėje - Svencelėje.

Kas mūsų laukia? Žingsnis pirmyn su INSANITY treniruotėm ant marių kranto, pažintis ir patirtis su kiteboarding bei wakeboarding vandens sportais, užsiėmimai asmeniniam tobulėjimui bei sveika mityba. Unikali vieta, puiki savijauta, nauji draugai, naujos pergalės!

  • treniruotės su MY HERO! instruktoriais (www.myhero.lt);
  • kiteboarding / wakeboarding mokymai su Life is Life komanda (www.lifeislife.lt).
  • asmeninio tobulėjimo seminaras su WHATANSU profesionaliu lektoriumi (www.whatansu.lt);
  • juoko joga su Kristina (www.juokomeistrai.lt
  • gardus ir sveikas maistas;
  • nakvynė baltuose pataluose;
  • nuostabu visa tai, ką sunku nuspėti.

Informacija:
8633 33033 Jordis

JUOKO JOGA SMILTYNĖJE - puikus Birželio 25 d. šeštadienio planas!

Ko tikėtis iš juoko jogos ryto?
  • Mes žaismingai juoksimės!
  • Pamiršime visus kasdienybės suvaržymus ir kartu per gražų tarpusavio ryšį padėsime savo vidiniui vaikui atsiskleisti saugioje ir malonioje aplinkoje - gamtos apsuptyje.
  • Susitikimą pradėsime trumpu pristatymu apie Juoko jogą, kur sužinosite jos istoriją ir naudą. Tuomet kartu atliksime keletą pratimų ir pabaigsime žvalų rytą su atpalaiduojančia meditacija.

 

Nors šios terapijos pavadinime yra naudojamas žodis “joga”, tačiau nebus jokių sudėtingų jogos pratimų, išskyrus gilų diafragminį kvėpvimą. Tad visai nesvarbu, ar esatę patyręs/usi jogos specialistė/tas, nes juoktis gali kiekvienas. Nėra jokių papildomų reikalavimų aprangai ir šis rytas atviras visiems, nepriklausomai nuo fizinio pasirengimo, patirties ar amžiaus. Pabaigoje reikės atsigulti ant grindų, todėl galite atsinešti patogų paklotėlį/pledą.

Pradėkime rytą kitaip!

Užsiėmimą ves Juoko jogos instruktorė Kristina.

Vieta: Smiltynės dauba/Gamtos mįslių takas prie Nacionalinio parko Lankytojų centro Smiltynės g. 11.
Renginį organizuoja: Muzikos terapijos ir meditacijų studija "Dabartis".
Norime pasidžiaugti, jog nuo šiol bilietus į JUOKO JOGĄ galite įsigyti internetu arba BilietųPasaulis pardavimo kasose.

 

juoko joga smiltyneje

JOGOS DIENA „Studijoje 365“ – tai puiki proga išmėginti net 3 Jogos rūšis per vieną dieną! Kviečiame visus, kurie nori pirmą kartą pabandyti, tuos, kurie nori pasimankštinti ar puikiai praleisti laiką!
*********************************

PROGRAMA:
11.30 – 13.00 val. ORO JOGA su Venera Žilinske;
13.00 – 14.00 val. Pertrauka Pietums;
14.00 – 15.30 val. VEIDO JOGA su Giedre Bagdoniene;
16.00 – 17.30 val. JUOKO JOGA su Kristina Laučiene.
*********************************
- ORO JOGA - tai nuostabi, harmoninga mankšta absoliučiai visiems, kurioje jūs ne tik išmankštinate visą kūną, bet ir pasikraunate energijos, sujungiate savo protą ir kūną į tobulą visumą. Šiems užsiėmimams naudojama speciali juosta, kuri padeda patirti naujus nesvarumo ir lengvumo pojūčius. Oro joga apjungia tradicines jogos pozas su Pilates pratimais ir fizine veikla ore. Su jogos juostos pagalba, kai kurių pozų ir pratimų atlikimas yra palengvinamas arba atvirkščiai – pasunkinamas. Judant ore jaučiamas aktyvesnis giliųjų raumenų, ypatingai juosmens, nugaros ir galūnių darbas, o elastinga juostos medžiaga leidžia išlaikyti lankstumą ir judrumą.
- JUOKO JOGOS koncepcija grindžiama moksliškai įrodytu faktu, kad žmogaus organizmas negali atskirti dirbtinio ir tikro juoko, o nauda sveikatai gaunama ta pati. Priežastis, kodėl šie užsiėmimai vadinami Juoko Joga yra ta, kad ši metodika jungia juoko pratimus su jogos kvėpavimo pratimais. Juoko jogos sesijos metu juoktis gali kiekvienas, nepasitelkdamas humoro, pokštų ar komedijų. Iš esmės, mes galime juoktis be jokios priežasties ir tai yra nuostabu! Kadangi Juoko Jogoje juokas naudojamas kaip pratimas, mes galime juoką pratęsti tiek kiek norime.
- VEIDO JOGOS metodas paremtas principu, kad veido ir kaklo raumenys iš esmės nesiskiria nuo kitų kūno raumenų, kurie netreniruojami praranda tonusą, stangrumą ir tampa silpni; taigi tie patys procesai taip pat būdingi ir veido raumenims! Veido joga - tai kruopščiai atrinktų pačių efektyviausių fizinių ir dvasinių pratimų sistema, leidžianti atpalaiduoti streso ir įtampos sukeltus raumenų spazmus veide ir kakle, sustiprinti nusilpusius raumenis bei „išlaisvinti“ juose sukauptas emocijas.
*********************************
MOKYTOJAI:
Venera Žilinskė – Oro jogos mylėtoja, sertifikuota Oro jogos trenerė.
Giedrė Bagdonienė – Veido Jogos mokytoja, dviejų pametinukų mama, kurios tikslas net ir kartais varginančioje, lekiančioje rutinoje išlikti atsipalaidavusiai, skirti laiko sau ir savo visapusio grožio puoselėjimui.
Kristina Laučienė - sertifikuota Juoko jogos trenerė, profesionali ICU koučingo specialistė, „Points of you“ kūrybinių koučingo įrankių praktikė.
*********************************
JOGOS DIENOS kaina:
Visos dienos kaina – 27 Eur.
Vieno užsiėmimo kaina (dalyvaujant atskirai viename iš užsiėmimų):
- ORO Joga – 12 Eur.
- JUOKO Joga ir VEIDO Joga – 9 Eur.
VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS - maximum 12 asmenų. Pirmenybė teikiama registruojantis į visos dienos užsiėmimus!
*********************************
Teirautis ir registruotis el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +370 626 22844