Kristina

Sveiki! Esu Kristina. Sertifikuota „Juoko jogos“ trenerė bei asmeninių pokyčių konsultantė – profesionali koučingo specialistė.

Nežinau kas kurį surado: ar juokas mane, ar aš - juoką, bet jis mane lydi per gyvenimą vis stipriau ir stipriau. Šiame gyvenimo etape esu atradusi JUOKO JOGĄ.

Kol nebuvau atradusi juoko jogos praktikos – juokas mano gyvenime buvo gal ir neretas, bet visai atsitiktinis dalykas. Juk negalėjau planuoti – susitinku su draugais, va dabar tai prisijuoksim! Žinoma, kartais gali, jei draugai kokie tikri pokštininkai, bet juk ne visada.

Pastebėjau, kad dažniausiai visi stengiasi būriuotis „ten, kur linksma“. Kas tai per vieta? Kur žmonės šnekučiuojasi, juokauja, juokiasi, kur dega akys ir širdys, visi atsipalaidavę...pastebėjau, kad būtent ši išlaisvinta energija visus ir traukia. Juokas, kuriuo užsikrėsti malonu ir kuriam dažniausiai neįmanoma atsilaikyti – jis tapo mano kasdienos palydovas. Su kiekviena juoko jogos sesija, mano energija laisvėjo vis labiau ir labiau. Tai nereiškia, kad aš niekad nebeverkiu, neliūdžiu ar nepykstu. Juk visoms emocijoms išmokti aš atidaviau visą savo gyvenimą. Tačiau išlaisvinta energija tapo plastiška, lengviau priimanti ir paleidžianti, aš pati tapau labiau gyvybinga.

Atradau dalijimosi džiaugsmą – tai yra tai, kas šiandien mane daro laiminga. Noriu su jumis pasidalinti laimės ir juoko filosofija, bei atskleisiu paslaptį, kaip juoko pagalba mes galime kurti rūpesčiu ir pasidalijimu grįstus santykius.