PLAČIAU APIE VEDAMUS UŽSIĖMIMUS

Juoko jogos sesijas vedu jau ketvirtus metus. Labai aktyviai vedu užsiėmimus tiek įmonėse, tiek įvairiose dvasinio tobulėjimo bei sveikatingumo stovyklose, festivaliuose, tokiuose kaip VAROM!, Masters of Calm, 100 SAULIŲ, JOGOS DIENOS, įvairiose konferencijose, tiek ir studijose, kur žmonės susirenka pajausti, atgauti savyje džiaugsmą. Tokiu būdu kiekvienas, iš juoko jogos sesijos išsineša tai, kas jam tuo metu buvo aktualiausia – gerą nuotaiką, sumažėjusį streso lygį, atradimo džiaugsmą, kad vis dar gali žaisti kaip vaikas, atsipalaidavimą ir t.t. Mano vedamą juoko jogos praktiką Lietuvoje, Latvijoje, Vokietijoje ir Ispanijoje daugiau nei 200 įmonių jau pritaikė savo veikloje, įvairiausi kolektyvai ( apie 45),  festivaliai ( apie 38), o taip pat – dvasinio tobulėjimo stovyklos (apie 15). Viso per daugiau nei trejus metus vedžiau apie 570 juoko jogos užsiėmimų, o juose apsilankė apie 18000 dalyvių. Užsiėmimus vedu lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Juoko jogos sesijos metu noriu su Jumis pasidalinti patirtimi, kaip juokas gali tapti Jūsų kasdieniu palydovu, kaip pakeisti būsenas, kaip suteikti sau daugiau ramybės bei atsiplaidavimo. Juokas gali tapti Jūsų emocijų išlaisvinimo praktika. Juoko pagalba galite įnešti daugiau gyvybingumo bei džiaugsmo į savo gyvenimą. 

Virš
23000
užsiėmimų dalyvių
Pravesta
1150
užsiėmimų
Bendradarbiauta su
400
įmonių
Dalyvauta
40
festivalių

JUOKO JOGA. PASKIRTIS

Kas yra juoko joga? Tai – juokas be priežasčių. Tai sąmonės išjudinimas iš įprastinių pasaulio, savęs suvokimo ribų.  Tai didelis darbas su savimi, su savo nuostatomis apie save bei aplinkinius. Juokas gali tapti universalia praktika, norint pagerinti savo fizinę bei emocinę būseną. Ar juokas gali tapti darbine priemone? Taip. Nelygu, su kokiu tikslu naudosime juoką. Juoko jogoje mes juoką naudojame kaip pratimą, o tai keičia suvokimą apskritai apie tai, kas yra juokinga. Juoko jogos sesijos metu, visų pirma grupėje išsklaidomas pirminis sumišimas ir drovumas. Juokas grupėje greitai suartina žmones, atsiranda bendrumo jausmas. Juokiantis atsikratoma baimių, varžymosi ir įtampos. Net po 15 min juoko jogos sesijos, grupės dalyviai yra labiau atsipalaidavę ir labiau pasirengę kūrybiniams procesams. Iš esmės, tokios sesijos pagerina savijautą, nuotaiką, suteikia jėgų, žmogus jaučiasi tarsi persikrovęs. Visi šie komponentai leidžia pagerinti darbo produktyvumą bei efektyvumą. Iš esmės, užsiimant šia praktika nuolat, jaučiamas asmens emocinės būklės pokytis, o tai leidžia į kasdienes situacijas pažvelgti daug pozityviau.

juoko joga uziemimas lauke

JUOKO JOGA. UŽSIĖMIMŲ TRUKMĖ

juoko joga uziemimas lauke 2

Juoko jogos sesijos trukmė priklauso nuo dalyvių kiekio bei įmonės kolektyvo poreikio pasiekti tam tikrų rezultatų. Visų pirma aptariamas dalyvių skaičius. Paprastai tam, kad pasiektume geriausių rezultatų, prašau kolektyvo pasiskirstyti į grupes, kad vienoje grupėje nebūtų daugiau nei 18 dalyvių.Juoko jogos sesijos trukmė priklauso nuo dalyvių kiekio bei įmonės kolektyvo poreikio pasiekti tam tikrų rezultatų. Visų pirma aptariamas dalyvių skaičius. Paprastai tam, kad pasiektume geriausių rezultatų, prašau kolektyvo pasiskirstyti į grupes, kad vienoje grupėje nebūtų daugiau nei 18 dalyvių.
Trumpoji juoko jogos sesija (dažniausiai siūloma  įmonei). Kai norima grupę išjudinti, pakrauti teigiamų emocijų, sukurti kūrybišką aplinką, tuomet sesijos trukmė apie 45 min (max iki 1 val). Po šios sesijos darbuotojai dar ilgai dalinasi patyrimais, sukuriama glaudesnė atmosfera bendradarbiavimui. Užsiėmimo pabaigoje atliekame trumpą meditaciją. Dalinantis grįžtamuoju ryšiu, dažniausias žodis yra „atsipalaidavusi/-ęs“.

Jei norima pasiekti visą įmanomą naudą tiek kūnui, tiek emocinei būsenai pakeisti – juoko joga yra atliekama pilnai, t.y. 1- 1.5 val. Po tokios sesijos, dalyviai jaučia atsipalaidavimą, palengvėjusį kvėpavimą, sumažėja jaučiamas stresas. Neretai pasikeičia požiūris į save patį, noras ir galimybė priimti save tokiu, koks esi – ženkliai padidėja. Neretai dalyviai dalinasi, kad po sesijos keičiasi požiūris į daugelį dalykų. Tai, kas atrodė labai sudėtinga, tampa lengviau suprasti, priimti ir su tuo dirbti.

JUOKO JOGA. NAUDA

Juoko užsiėmimai gali pakeisti asmens nuotaiką per kelias minutes. Pakili nuotaika leidžia jaustis gerai ir šią būseną kartais išlaikyti net visą dieną.

Juokas stiprina imuninę sistemą ir mažina streso lygį.

Juoko pagalba Jūs įnešite į savo gyvenimą daugiau džiaugsmo ir pozityvios energijos.

Juokas aprūpina kūną ir smegenis didesniu deguonies kiekiu, o tai leidžia jaustis energingesniu, produktyvesniu bei pozityvesniu.

Juokas yra puiki žmonių jungtis, sukurianti rūpesčiu bei pasidalinimu grįstus santykius.

JUOKO JOGA. MOKSLINIS PAGRINDIMAS

Priežastis, kodėl šie užsiėmimai vadinami „Juoko Joga“ yra ta, kad ši metodika jungia juoko pratimus su jogos kvėpavimo pratimais.

Juoko jogos sesijos metu juoktis gali kiekvienas, nepasitelkdamas humoro, pokštų ar komedijų. Iš esmės, mes galime juoktis be jokios priežasties ir tai yra nuostabu!

Juoko Jogos koncepcija grindžiama moksliškai įrodytu faktu, kad žmogaus organizmas negali atskirti dirbtinio ir tikro juoko, o nauda sveikatai gaunama ta pati.

Kadangi Juoko Jogoje juokas naudojamas kaip pratimas, mes galime juoką pratęsti tiek kiek norime.

JUOKO JOGOS TRENERĖ

Juoko jogos užsiėmimą veda Kristina Laučienė: Juoko jogos trenerė (International Laughter yoga university, sertifikato nr. 6.2015); Koučingo specialistė ( Professional Coach ICU, sertifikato Nr. LT-33), Neuroedukatorė ( Asmenybės ugdymo institutas „Rafaelis“ ir M.Romerio universitetas, sertifikato Nr. RAF-AEK-217/26),

Daugiau informacijos apie juoko jogą tel.: 865947432

kristina juoko joga